Ohlasy mých zákazníků

Datum: 23.04.2024

Vložil: Eva Pavlišová

Titulek: Krmítka

Už podruhé jsem využila krmítko jako dárek pro děti v mé třídě. Včera jsme tak oslavili Den Země, děti pracovaly s nadšením a vyzkoušely aktivity, které nikdy předtím nedělaly a byla radost je sledovat. Děkuji za tyto krásné a zároveň jednoduché stavebnice. Ať přinášejí hodně radosti.

Datum: 13.02.2024

Vložil: Miriam. G

Titulek: Sýkorník

Dobrý den,
moc děkuji za krásné budky, už jsou hotové, jen čekají na
nové nájemníky. Všichni , kdo je viděli byli nadšeni.

Datum: 01.01.2024

Vložil: Michal

Titulek: Krmítko

Objednal jsem krmítko jako dárek pro dcerku a byla nadšená. Spolu jsme to podle návodu složili, natřeli a pak pověsili na strom před domem. V balení nechybělo nic, včetně obsáhlého návodu, tipů a rad kam zavěsit a čím naplnit. O to větší radost jsme dneska měli, když jsme viděli u krmítka několik sýkorek a skoro všechno bylo sezobané.

Datum: 17.12.2023

Vložil: Petr Toman

Titulek: Hmyzí hotel

Hmyzí hotel jsem koupil jako dárek pro synovce (6 let). Stavebnice i návod jsou dobře připravené, předvrtané díry pro hřebíky usnadní práci hlavně mladším dětem (a dospělým začátečníkům). Sestavování jsme si užili oba a hotový hotel pak synovec dal jako dárek rodičům, takže udělal radost podruhé.

Datum: 30.03.2023

Vložil: Jana R.

Titulek: Jarní tvoření v 5.A

Přátelé a příznivci všech skutečných a duchaplných nápadů! Právě jsem absolvovala tvoření se svými dětmi z 5.ročníku a musím potvrdit, že jsem nešlápla vedle, když jsem se rozhodla pro děti zařídit tuto aktivitu. Děti byly nadšené, hrr do práce a byla paráda zase vidět, že mají ruce, které pracují a ví, kde mají pravou a levou, že mají hlavu na krku, která přemýšlí a že mají srdce a radost z obyčejného tvoření neobyčejně báječného nápadu p.Ing.Klapetka. Moc děkujeme a předávám kontakt dále ostatním příznivcům!!

Datum: 24.03.2023

Vložil: Matúš K.

Titulek: Sýkorník

Všetko OK, moc chválim kvalitu provedení a jednoduchosť postavenia. Kúpili sme už tretiu stavebnicu, všetko OK. Spokojnosť jak s výrobkom, tak s komunikaci.

Datum: 09.01.2023

Vložil: Veronika Tomečková

Titulek: Krmítko a hmyzí hotel

Děkuji za dodání krásné stavebnice. Děti s malou dopomocí tatínka postavily samy. Dárek udělal velkou radost. Komunikace velmi vstřícná a naprosto bez problémů. Rozhodně doporučuji dále a v práci již odkaz využívají další.

Datum: 21.12.2022

Vložil: Karolína

Titulek: Sýkorník a krmítko

Skvělá a vstřícná komunikace, krmítko a sýkorník ještě nejsou složené, ale radost udělaly a určitě ještě udělají. Skvělá práce!

Datum: 30.11.2022

Vložil: Anna

Titulek: Krmítka

Ptačí budky jsem pořídila pro svá tři vnoučátka a jsem mile překvapena kvalitou, zpracovním a promyšleností. Děkuji za krásné dárky i za vstřícnou komunikaci.

Datum: 07.07.2022

Vložil: Lucie Hejzlarová

Titulek: hmyzí domeček jako dárek

Děkujeme za skvělý dárek pro kolegyni, udělal jí velkou radost, potěšil její děti, které s tatínkem hmyzí domeček složily. Teď už dělá parádu a domov hmyzu :-) Lucka

Datum: 26.05.2022

Vložil: PSS Nové Zámky

Titulek: Děkujeme

Stavebnice využíváme v rámci pracovní terapie s našimi klienty. Jsou jednoduché na sestavení a vypadají moc pěkně. Zejména hmyzí hotel vypadá moc krásně. V zimních měsících navštěvují naši budku mnoho druhů ptáků a s klienty je rádi pozorujeme.

Datum: 25.04.2022

Vložil: Vera Sedlackova

Titulek: Hmyzí hotel

Dnes jsem obdržela balíček s hotelem . Koupila jsem před vánocemi vnukovi ptaci budku . Vnouckem byl dárek přijat s velkou radosti . Nyní k narozeninám jsem vnukovi objednala hmyzí hotel . Velice dekuji za zajímavé věci , které vyrabite , dekuji .

Datum: 25.04.2022

Vložil: Jana Schwarzová

Titulek: Perfektní dárek

Dárek pro vnoučata který potěšil a přitom ještě moc užitečný. ☺☺☺

Datum: 18.04.2022

Vložil: Jan Šorf

Titulek: Poděkování za skvělou práci

Dobrý den, pravidelně si kupuji od pana doktora Klapetka stavebnice ptačích budek. Sestavuji a vyvěšuji je buď pro sebe nebo do veřejného prostoru. Plním si tak dětský sen. Když jsem chodil do 8./9. třídy, měli jsme vyrábět ptačí budku a učitel, kterého jsme na pracovní činnosti měli šel zrovna do důchodu. Vnímal jsem to jako velké příkoří, protože se vyrobenou ptačí budkou všichni žáci z vyšších ročníků chlubili a počítal jsem s tím, že si ji také vyrobím. Tu budku jsem neměl příležitost vyrobit, ale od té jsem koupil/sám vyrobil/opravil již 16 budek a stále mě to baví :).

Datum: 09.02.2022

Vložil: Alena Futerová

Titulek: Sýkorník

Objednala jsem druhý sýkorník jako dárek pro vnuka. Jeden máme již 8 let a náramně se nám osvědčil. Každý rok byl obsazen ptačí rodinkou a většinou se v něm během jara vylíhla mláďata i ve dvou termínech.
Mám zlepšovák. Aby se do budky nedostaly kočky, kterých je v okolí u sousedů spousta, není budka na stromě, ale na dvoumetrovém kůlu pevně zasazeném v zemi. Navlékla jsem na něj asi 1 metr dlouhou rouru od kamen. "Sedí " na vyčnívající části 3 dlouhých vrutů zavrtaných do kůlu a sahá cca od poloviny až nahoru těsně k budce. I když je budka v rámci koruny jabloně, má kolem sebe jen drobné větvičky. Kočky se tak po hladkém plechu ani větvičkách stromu k budce nedostanou.
Nyní jsem zjistila, že starý sýkorník má vyklovanou horní část nad vchodem a není již bezpečný. Obdržela jsem s objednávkou "náhradní díl" na její opravu. Moc dekuji a jsem ráda že bude ještě sloužit. Protože každý počin pro dobrou věc se počítá :-))

Datum: 13.01.2022

Vložil: Hana

Titulek: Sýkorník 1

Dnes donesl manžel z pošty balíček se Sýkorníkem 1. Při rozbalování to pro nás byla jedna veliká radost. Obdivovali jsme, jak je vše promyšlené včetně lazury, štětce ... Těšíme se, až dárek předáme malému vnukovi, aby si budku mohl s tátou postavit. Moc děkujeme a přejeme hodně nadšených objednavatelů, aby se ptáčci u nás měli lépe a lépe.

Datum: 29.11.2021

Vložil: Gábi

Titulek: Krmítko již několikáté

Jsem tak nadšená, že jste přišli na to jak udělat radost nejen dětem. Vždy když skládám vaše krmítko tak mě to moc baví. Je to hezký dárek, skvělá poučná pomůcka, která slouží víckrát. Při tvoření i při krmení ptáčků.

Datum: 24.11.2021

Vložil: Míša

Titulek: krmítka klasika

Jsem naprosto spokojená. vše připravené na opravdu jednoduché složení s dětmi. syn 3r zatloukal, podával díly a chvilku natiral. teď se těší až bude krmit a koukat

Datum: 28.10.2021

Vložil: Neli

Titulek: Stavebnica

Bol to unikátny darček k minulým Vianociam, a vtáctvo z okolia si krmítko veľmi pochvaľuje! :)
Ak hľadáte originálny darček pre blízku osobu, vrelo odporúčam.

Datum: 20.10.2021

Vložil: Petr Chvojka

Titulek: Hmyzí hotel

Zásilka byla doručena ČP v bezvadném stavu a požadovaném termínu. Díly solidně nařezány, předvrtány a opracovány (dodělávky zaslaným brusným papírem pouze minimální). Přiložený spojovací materiál, barva se štětcem, krytina stříšky a 2 ks navrtané kulatiny jsou vítaným bonusem. Syn a dceřiny vnučky se v průběhu "operace" výborně bavili. Společně jsme hotel umístili na špalek v ovocné zahrádce a prázdné komůrky vyplnili vhodnými materiály. A teď už je to o zájmu nájemníků .... Na plot zahrádky jsme umístili tabulku s přehledem a popisem užitečného hmyzu, takže všichni teď ví, komu a čemu je prospěšný hmyzí hotel!

Datum: 31.08.2021

Vložil: Lukáš Stoev

Titulek: Hmyzí hotel

Dobrý den všem, hmyzí hotel jsem nedávno koupil jako dárek pro dcerku a mě, abychom strávili společnou chvilku a měli něco dalšího pěkného v zahradě. Co se týče domečku samotného je předpřipraven velmi dobře (dokonce má i dírky na hřebíky :-)), jen dřevo je poměrně hrubé, ale i to je část koupě tohoto domku. Prozatím jej ještě nemáme v zahradě, ale už teď se moc těšíme jak ozdobí naší lesní skalku! :-) Děkujeme za příjemné chvíle a moc pěkný výrobek včetně krátkého ale pěkného návodu a malé "encyklopedie" - za ty peníze určitě stojí! Stoevovi

Datum: 06.04.2021

Vložil: Albert + Viktor - Pavličkovi

Titulek: Děkujeme, super zábava

Zvládli jsme to za asistence táty, Albert 8 let a Viktor 4 roky, velká zábava a teď pozorujeme nájemníky. První průzkumníci se objevili už druhý den, budku jsme nenatirali zevnitř, uvidíme jestli jim to bude vonět.

Ještě jednou díky, budeme objednávat další jako dárky co mají smysl namísto plastu z Číny!

Datum: 13.02.2021

Vložil: Veronika

Titulek: RADOST PRO VŠECHNY

Moc děkuji za báječný nápad, doporučuji všem, kteří chtějí udělat radost nejen sobě. Skvěle vše připravené, návod, lazura, štětec, hřebíky... Pořídili jsme krmítko, sýkorník a rehkovník.Děti (7 a 12) s nadšením sestavovaly, zatloukaly a natíraly. Všechny nás to strašně bavilo, nejradši bychom stavěli dál a dál. Teď se těšíme, jakou uděláme krmítkem a budkami radost našim zpěváčkům. Jako malá holka vyhlížím, který ptáček přiletí na krmítko. Rehek u nás bydlí každý rok,snad mu nové bydlení udělá radost. Prostě všem umíte udělat radost, no není to krása. Přeji všem radost z tvoření a ať Vám šťastní ptáčci prozpěvují celý rok.

Datum: 06.12.2020

Vložil: David H,

Titulek: Ptačí budky a krmítko

První dostali naši kluci krmítko (7 a 3 roky) od našich přátel jako dárek. Protože je sestavení moc bavilo, tak jsme jim koupili dvě ptačí budky. Měli z toho velikou radost a pocit, že pomáhají ptáčkům. Vše je hezky zabaleno s návodem a materiálem. Všem doporučujeme!

Datum: 16.08.2020

Vložil: Veronika Z

Titulek: skvělý dárek

Objednali jsme domeček pro hmyz a byl to skvělý dárek. Děti byly nadšené. Ke stavebnici je podrobný návod a podle něj to zvládnou sestavit všechny děti.
Rádi příště zase objednáme.

Datum: 30.06.2020

Vložil: Klára S.

Titulek: super dárek

Budka jako dárek je fakt super nápad!! Několik jsme již darovali - všichni byli nadšeni. Dvě máme na zahradě a obě, každý rok, plně obsazeny. Balzám na nervy pozorovat osazenstvo budek.

Datum: 17.06.2020

Vložil: Kamila Vyskočilová

Titulek: Máme ptáčátka

Budku pro sýkorky jsme s dcerkami (3 a 5 let) věnovaly taťkovi jako dárek k loňským narozeninám. Manžel není nic moc kutil, tak budka chvíli ležela v balíčku. Holky se ale chopily aktivity, natřely díly a taťka tedy sešrouboval, povedlo se. Umístil na zahradní domek. V zimě jsme všichni jedním okem pozorovali jestli se nějaký ptáček schová. Na jaře veliká radost - sýkorky odchovaly mladé. Ani jsme jim na malé zahrádce nijak nepřekáželi, krmily neúnavně svoje ptačí miminka. Letos jsme pořídili ještě jednu budku a krmítko na zimu. Těšíme se na další zpěváčky :-)

Datum: 28.04.2020

Vložil: Eliška Kopecká

Titulek: Budka Sýkorník 1, 2

Z obou typů stavebnice jsem nadšená. Postupně je během karantény s oběma dětmi (9 a 13 let) dáváme dohromady, je to příjemná zábava pro celou rodinu. Děti se při práci nafotily a materiál použily v předmětu Svět práce, učitelé byli ohromení. Vím, že letos už v nich ptáčci nezahnízdí, ale přečkají v nich zimu a příští rok nám to tu bude zpívat jako v ptačím rádiu :-) Moc děkuji panu Ing. Klapetkovi za výborný nápad! A cena stavebnice je také velmi příznivá!

Datum: 24.04.2020

Vložil: Lenka Motyčková

Titulek: Perfektní stavebnice

Dnes mi pošta konečně doručila moji zásilku - hmyzí hotel, polobudku a 2 krmítka na lůj. Hned jsme se s 10 letým synem pustili do stavby hmyzího hotelu. Stavebnice obsahuje všechno potřebné, potřebovali jsme jen vlastní kladívko :-) práce nám šla hezky od ruky díky dobře připraveným dílům a srozumitelnému návodu.
Už se těším, až se pustíme i do polobudky.
Moc děkuji a určitě zase něco objednám :-)

Datum: 23.04.2020

Vložil: Lenka Kalová

Titulek: Stavebnice hmyzí hotel

Stavebnici jsme obdrželi včera, velmi rychle po objednávce. Je to velmi promyšlené, balíček obsahuje úplně všechno, včetně hřebíků nebo smirkového papíru. Sestavení podle podrobného návodu je velmi jednoduché, zvládli jsme to s dětmi. Výborně strávený čas, děkujeme! :-)

Datum: 21.04.2020

Vložil: Tomáš Kudera

Titulek: Hmyzí hotel

Hotel pro hmyz je opravdu povedený a to nikoliv naší zásluhou, ale zásluhou pana Klapetka. Všechny díly perfektně sedí, v balení se nachází vše, co je potřeba a návod je dostatečně přehledný. Sestavený vypadá moc hezky. K tomu je nutné přičíst rychlost dodání a dobrou komunikaci. Se mými dětmi jsme si stavbu opravdu užili.

Datum: 23.03.2020

Vložil: Jiří Kejř

Titulek: Jsem nadšen i ve svých 62 letech

Dnes jsem sestavil budku Sýkorník 1. Stavba mi udělala i při mém věku velikou radost, vše jednoduše šlo sesadit, vše "pasovalo", paráda. Už se těším na obyvatele nového domečku u nás na zahradě.
Doporučuji jako dárek, děti musí být nadšené, když si budjku sestaví sami nebo když u toho budou asistovat v případě menších.

Datum: 13.12.2019

Vložil: Petra K.

Titulek: Velká spokojenost :)

Moc děkujeme za parádní nápad i provedení...od balení až po hotové krmítko :)
Sestavili i natřeli jsme je hned v den dodání. Kluky (8 a 10 roků) to fakt bavilo. Už jen pověsit.
Děkujeme!

Datum: 12.11.2019

Vložil: Lada Vargová

Titulek: Poděkování za skvělý nápad

Dobrý den, pane doktore,
loni jsme si koupili stavebnice ptačích krmítek a mile mě překvapil velmi vstřícný přístup při "kvapném"objednávání. A stavebnice byla super - syn hrdě vše postavil, upravil, tatínkovi dovolil pouze malou pomoc při první budce. U druhé už byl "profík" :-)
Budky sloužily ptáčkům (proti hladu) a nám (na dlouhé hodiny pozorování hemžení před okny) po celou zimu a už začínáme druhou sezonu.
Děkujeme :-)

Datum: 19.10.2019

Vložil: Dunovští

Titulek: Poděkování

Chtěli bychom touto cestou moc poděkovat. Budka je sestavená, je krásná, při sestavování pomáhala i tříletá dcera. Manžel byl mile překvapený, že součástí balení je doopravdy úplně vše, co člověk potřebuje (mimo kladívka). Skvělý nápad, cenově velmi vstřícný. Ještě jednou moc děkujeme!

Datum: 13.10.2019

Vložil: BJ

Titulek: Děkuji

Děkuji za takové krásné stavebnice - budky. Velmi elegantně zabaleno a sestavení se synovi i manželovi moc líbilo. Děkuji a přeji radost z práce a ze života!

Datum: 15.06.2019

Vložil: Markéta G.

Titulek: Hmyzí hotel

Datum: 30.04.2019

Vložil: Lucie Petruňová

Titulek: Hmyzí hotlel

Zakoupila jsem na zahradu hmyzí hotel a jsem spokojená. Dá se dobře smontovat a už máme první nájemníky. Díky.

Datum: 29.03.2019

Vložil: Libor Havlík

Titulek: Univerzální polobudka

Zakoupil jsem 2 univerzální polobudky. Oceňuji způsob zabalení, jakož i to, že krom kladívka balení obsahuje vše potřebné. V budkách se mi zatím ještě nestihl nikdo zabydlet, ale on si k nim cestu někdo najde,

Datum: 08.03.2019

Vložil: Jan Š.

Titulek: Koupě budek pro spolek

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat panu Ing. Klpaetkovi za záslužnou práci, co v ochraně ptactva a přírody dělá. Již dříve jsem si od něj koupil stavebnice a byl jsem nadmíru spokojen, proto jsem si u něj objednal i další 3 stavebnice pro náš spolek.

Datum: 08.03.2019

Vložil: Jan Š.

Titulek: Re: Koupě budek pro spolek

Omlouvám se za překlep. Pan Ing. Klapetek dělá záslužnou práci a získal řadu ocenění - toho si vážím, že nemyslí jen na sebe, ale i na krajinu a ptactvo. Respektive němé tváře, které se neumí bránit a potřebují naši ochranu a pomoc, minimálně tedy potřebují bydlet :-)!

Datum: 26.01.2019

Vložil: Alena K.

Titulek: Radost

Moc děkujeme za krmítko, které nám všem udělalo velkou radost. Balíček dorazil obratem a sestavení bylo s třídou předškoláčků hračkou - návod pochopili i předčtenáři, díly skvěle sedí, hřebíčků je dostatek... prostě se děti učily, ani nevěděly jak, a všichni jsme si budování moc užili. A kolik bylo radosti, když jen několik minut po instalaci na dvoře dorazily obědvat první sýkorky!

Datum: 14.01.2019

Vložil: Edita Kisá

Titulek: Spokojenost celé rodiny

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali už jen za tento nápad! Dalo mi pořádnou práci ,než jsem Vás vygooglovala,ale stálo to za to! Budku na složení,s perfektním návodem a přiloženými pomůckami byla pro nás ideální! Zabrala nám časově asi 4dny- nebylo to tak jednoduché,jak jsme čekali:) Což je pro našeho 11ti letého syna dobře:-) Dřevo je pořádně těžké,kvalita!:-) Dělá nám, naší kočce za oknem a ptáčkům venku jistě také RADOST!:-)
URČITĚ DOPORUČUJI dalším rodinám!

Datum: 17.12.2018

Vložil: Tereza

Titulek: Perfektní záležitost

Skvělý dárek pro malé a veké kutily, jednu jsme darovali 4 letému Adámkovi před 3 lety, mělo úsúěch, nyní pokračujeme u dalších dětí kamarádů :-) a úspěch bude zase ... si jsme jistí :-)

Datum: 13.12.2018

Vložil: Petra Čermáková

Titulek: Budka

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý nápad. Budku mám pro synovce jako dárek a věřím, že bude velmi nadšený.
Přeji Vám krásné vánoční svátky

Datum: 27.08.2018

Vložil: Karel Husa

Titulek: Hmyzí domek

S dětmi jsme o víkendu postavili hmyzí hotel a umístili ho na balkón. Stavebnice je moc pěkně připravená - dobrý způsob, jak se učit pracovat rukama a dozvědět se něco o přírodě.

Datum: 02.04.2018

Vložil: Petr

Titulek: Budka

27.3. přišel perfektní balík
28.3. přijela vnučka
29.3. celou budku sestavila sama
30.3. budku sama natřela
31.3. tatínek pověsil budku
1.4. už se do budky stěhují sýkorky
A v létě stavíme krmítko a další budku!!
Děkuji za vynikající dárek.

Datum: 24.03.2018

Vložil: Lenka F

Titulek: Budky udělaly radost

Včera večer jsem s dcerami sestavila druhou budku pro větší ptáčky, menší už visí na stromě. Užily jsme si spoustu zábavy. Holky závodily v zatloukání hřebíků. Televize i mobily šly stranou, každou chvilku se ozývalo "mami, pojď už na budku!". Určitě podaruji kamarádky.

Datum: 16.03.2018

Vložil: Katka Ch.

Titulek: Výborný nápad!

Včera nám přišel balíček s 2 budkami, obě si už žijí na stromě! Děti (9 a 12 let) si to maximálně užily, byly nadšené, že si něco funkčního samy vyrobily a bude to k užitku. Radost veliká! Děkuji panu doktoru Klapetkovi :)))

Datum: 20.02.2018

Vložil: Hana Zábojníková

Titulek: dárek k narozeninám pro manžela

Krásně provedené, zabalené i s instrukcema. Určitě koupím i pro vnoučka k vánocům. Manžel je nadšený.

Datum: 19.02.2018

Vložil: David Molnár

Titulek: Ptačí budka

Budka jako stavebnice je výborný nápad, budka už stojí na zahradě, stavění s dcerou jsme si užili, teda hlavně já :-).
Díky moc

Datum: 18.01.2018

Vložil: Michal Krištof

Titulek: Prostě jsem si chtěl nějak užitečně zkrátit dlouhou chvíli

Super stavebnice pro domácí kutily, nebo, jak píši v titulku, pro ty, kdo si chtějí nějak tvořivě a užitečně ukrátit dlouhou chvíli. Postavil jsem Sýkorník a asi se vrhnu ještě na krmítko!

Datum: 11.12.2017

Vložil: Jitka Kovandová

Titulek: budka jako dárek k narozeninám

Budka už je na zahradě. Manžel s vnukem měli zábavu na celé odpoledne. Stavebnice byl výborný nápad! Ještě jednou moc děkujeme za originální dárek a Vaši vstřícnost a ochotu!

Datum: 28.11.2017

Vložil: Reich

Titulek: Nápaditý dárek nejen pro děti.

Já ho koupil manželce.

Datum: 14.11.2017

Vložil: Jana Smílková

Titulek: Krmítka na lůj

Moc Vám děkuji za krásná krmítka na lůj. Je to výborný nápad. Lepší než lůj věšet jen tak na provázek. Děti koukají na zástupy sýkorek, které se krmí a šplhají na větvičce kolikrát i hlavou dolů.Krmítko máme od včerejška a hned jsme ho pověsili. Odpoledne přiletěl i strakapoud, nejen sýkorky. Ptáčci se krmítka nebojí, je to přirozená větev, bez barev a laků.Kůru jsem potřela také trošku tukem, aby je to přilákalo...vonělo jim to. A opravdu, netrvalo ani půl hodiny a už tu ptáčci byli. Ještě jednou děkuji a doporučuji pro děti, seniory a i pro nás pracující, lepší relax než televize, pozorovat ptáčky a kousek přírody i ve městě.

Datum: 12.10.2017

Vložil: Markéta Šrámková

Titulek: Kutilství i do paneláku

Moc se nám líbil nápad sestavit si vlastní krmítko a děkujeme, že prostřednictvím Vašeho výrobku to máme umožněno a i náš sice jen panelákový balkón zdobí výrobek, který je kuprospěchu ptáčkům... :-) Děkujem

Datum: 03.08.2017

Vložil: Paula

Titulek: blahozelam

Nadherny napad, spracovanie ... blahozelam ... toto oceni kazdy !!!

Datum: 08.04.2017

Vložil: Vladislava Hurajová

Titulek: Sykorníky

Děkuji za výborný nápad vyrobit stavebnici. Obě budky jsou už stlučeny, vše výborně popsáno v návodu, zvládne sestavit opravdu každý. Jdu se vrhnout na natírání a už se těším až je vyvěsím.

Datum: 31.03.2017

Vložil: Zdislava Dvořáková

Titulek: Podnětný nápad do hodin pracovního vyučování

Děkujeme mnohokrát za báječný nápad, jak alespoň na chvilku odpoutat dnešní děti od tabletů a počítačů a přimět je k rukodělné činnosti. Jako úžasný bonus vidím to, že zároveň můžeme u dětí podporovat vztah k přírodě a učit je být jí něčím prospěšný. Už se těšíme na hodiny pracovní výchovy, v nichž žáci budou vyrábět něco skutečně opravdového a užitečného a potom to nainstalují na školní zahradu (zakoupili jsme krmítka, budku a hmyzí domeček).

Datum: 26.03.2017

Vložil: Lenka Maťo

Titulek: Radost nasim operenym kamaradum

V nasi zahrade obyvane mnoha druhy operencu jsme budku dlouho postradali. Radi tvorime vlastnima rukama, coz nam radost z vyrobku znasobuje, tak jsme se rozhodli pro Budku jako darek. Prisla obratem, v krasnem prirodne ladenem baleni, s uzasnym navodem, v kterem se nikdo neztrati. Dvouapullety syn statecne asistoval a nejvice si uzil natirani. Pak uz jsme netrpelive budku zavesili na misto. Obyvatele se objevili jiz druhy den! Jsme moc radi, ze uz vime, jakym bajecnym darkem obdarovat podobne naladene kamarady. Uzasne! Dekujeme!

Datum: 09.03.2017

Vložil: Martina V.

Titulek: Svělá stavebnice

Skvělý nápad a perfektní zpracování budky pro sýkorky! Třináctiletý synek si s tím pěkně poradil, teď už jen čekáme na ptáčky. Výborná rychlost dodání. Moc doporučuji!!!

Datum: 15.02.2017

Vložil: Lucie C.

Titulek: Krmítko pro ptáčky

Krmítko pro ptáčky sestavoval tatínek s 3,5 letou dcerou, zvládli to na jedničku. Nejvíce se dceři líbilo zatloukání hřebíků a natírání. Teď už krmítko visí na stromě. Děkujeme za dobrý nápad, za rychlé dodání a následně platbu na fakturu přes účet.

Datum: 17.01.2017

Vložil: Dana Košařová

Titulek: krmítko klasické

Krmítko jsem bez problémů smontovala, je krásné, bytelné, bez různýc přízdob, skvěle ladí do přírody.
Jen možná drobný nápad - rozšířit výběr lazury o 1-2 další odstíny....

Datum: 03.01.2017

Vložil: Martin Lochovský

Titulek: Krmítka jsou bezvadná

Protože si myslím, že nejen Legem živ je človíček, a že se hodí ovládat i kladivo a další nástroje, pořídil jsem před Vánoci dvě stavebnice krmítka. Musím kladně ohodnotit jednak komunikaci s panem Klepetkem, rychlost dodání, kvalitu balení a zejména jeho obsah, je tam opravdu vše. Jedotlivé díly jsou zpracovány velmi dobře, pasují, jsou označené, návod je velmi názorný a pochopitelný. Takže pro hochy (6 a 8 let), kteží jsou zvyklí pracovat podle plánku to nebyl žádný problém. Po dvou nátěrech se během několika minut podařilo sestavit obě krmítka a již úspěšně slouží. protože jsem velmi spokojen, objednal jsem další pro synovce a neteře.... :-) Velká pochvala a pět hvězdiček

Datum: 23.12.2016

Vložil: Smithd742

Titulek: John

I'm really enjoying the themedesign of your website. Do you ever run into any internet browser compatibility issues? A handful of my blog audience have complained about my site not operating correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any solutions to help fix this problem? caeaaebbkcggeafe

Datum: 23.09.2016

Vložil: Monika Bicanová

Titulek: Poděkování

Původně jsme chtěli postavit vlastní krmítko, ale když jsem objevila na internetu možnost stavebnice, rozhodla jsem se pro jednodušší cestu... A byla to výhra. Kompletní balíček nabízí perfektně zpracované díly a vše, co velmi rychle umožní postavit nejen funkční ale i velmi vkusné krmítko. Vidina veselých strávníků nám pomáhá těšit se na zimu :-). A za to moc děkuji :-).

Datum: 16.05.2016

Vložil: Růžičkovi

Titulek: Úspěch v mateřské škole

Sdílíme velmi dobrou zkušenost. Stavebnice a k ní dodané příslušenství bylo ve velmi dobré kvalitě. Vše tak akorát pro děti. Vlastní skládání bylo príma a všíchni si to užili. Teď už budky zdobí školní zahradu a doufáme, že brzy si najdou své "nájemníky". Díky!

Datum: 04.05.2016

Vložil: Jan Javůrek

Titulek: Sestaveno.. :)

Konečně sestaveno a přichystáno k vyvěšení :)..Stavebnice přišla v pořádku hned po objednání,vše parádně lícuje..Mám oba typy Sýkorníků a složit je opravdu není problém.. Natírání vnitřku doporučuju svěřit dětěm,nebo někomu s menší rukou a nebo použít delší štětec..tzv. zárohák..Pokud nespěcháte,můžete nejdřív natřít,nechat zaschnout a pak sestavit..Opravdu budete mít hned jiný pocit,když si budku postavíte,než když koupíte hotový výrobek..Je to bezva nápad a určitě všem můžu jen doporučit ..J.J.

Datum: 24.04.2016

Vložil: Jan Javůrek

Titulek: Malý dodatek k předchozímu příspěvku...

Už jsem si všiml,že střecha budky není napevno spojená s budkou...tudíž panty neřeším..:)..Ještě jednou díky a ať se Vám dále daří. J.Javůrek

Datum: 24.04.2016

Vložil: Jan Javůrek

Titulek: Bezva nápad,nejen pro nejmenší :)

Právě jsem si objednal dvě budky a už se těším,až přijdou..Bydlím 100m od Labe,uprostřed velké ovocné zahrady.Před chajdou les,za chajdou pole..Společenství ptáčků je opravdu veliké a různorodé..Chtěl jsem se ještě zeptat,jestli můžu stříšku přidělat na pantíky,abych mohl opuštěnou budku vyčistit..A další dotaz se týká budky s on-line kamerama..Kdy bude dostupná jednotlivcům a kolik bude přibližně stát?...Vážně uvažuji,že bych si ji pořídil...Děkuji a mějte se fajn. J.Javůrek

Datum: 16.05.2016

Vložil: Autor projektu: Václav Klapetek

Titulek: Re: Bezva nápad,nejen pro nejmenší :)

Tento dotaz byl odpovězen na email. Zájemci o zapůjčení ptačích budek se můžou registrovat na stránce https://www.ptacionline.cz/registrace/ . O projekt budek s kamerama se zatím organizačně stará Markéta Zárybnická z ČZU.

Datum: 05.04.2016

Vložil: Blanka

Titulek: Dárek pro vnučky i pro ptáčky :-)

Ptačí budka je naprosto úžasná! Eliška, stavitelka Sýkorníku 2 (10 let)
Taky Kája (4 roky) si stavbu budky užila. Vlastnoručně zatloukala hřebíky :-)
Děkujeme za krásný zážitek se stavbou budek a těšíme se na pozorování života ptáčků.
Určitě pošleme dalším přátelům a obdarujeme naše kamarády :-)

Datum: 22.01.2016

Vložil: Školní družina ZŠ Liptál

Titulek: Krmítka

Dobrý den, s radostí sdělujeme, že krmítka, která jsme si u Vás koupili a nadšeně sestavili, už mají své jedlíky. Sedíme u oken a pečlivě sledujeme, kolik druhů se nám na krmítkách sešlo, zatím jsme napočítali 8, ale zima ještě nekončí...doporučujeme všem, kteří ještě váhají, jestli to má smysl, MÁ!!! A budete překvapeni, jak děti zvládají podle plánku dát prkýnka dohromady. Moc děkujeme!!!!! i za dárek :-)

Datum: 14.12.2015

Vložil: Lucka

Titulek: supr nápad

budka je krásná. Je to ohromný nápad. Přesně pro mého syna, který chce pořád něco vyrábět a ještě k tomu přivábíme k nám na zahradu nové obyvatele. dííky Lucka

Datum: 06.11.2015

Vložil: Miri

Titulek: Krásný nápad

Máme doma Sýkorník 1 a musím říct, že je to krásná stavebnice pro děti i dospělé. Syn (8 let) ji pěkně postavil sám podle návodu :o)))) Krásný nápad. Děkujeme
PS: Pro velký úspěch jsme objednali Sýkorník 2.

Datum: 13.10.2015

Vložil: Petr Tuček

Titulek: Krmítko báječné

Chtěli bychom poděkovat za báječnou stavebnici krmítka. Balení je super. Nemáme moc nářadí, takže sehnat dřevo, navrtat díry by byl trochu problém, takhle dorazilo vše připravené s jasným návodem.
Už se nás navštívili první ptáčci.

Děkujeme doporučujeme.

Datum: 29.09.2015

Vložil: Jarda

Titulek: tak urcite

Pro sve dve deti 8 a 14 jsem koupil krmitka. O vikendu jsme se do toho pustili. Stavebnice je proste pecka. Vse pasuje jak ma. Prijemne stravene dopoledne se spoustou legrace a kyzeny vysledek, ktery prinese radost ptackum nejen na zimu. Rychla komunikace a dodani od pana inzenyra. Vrele doporucuji a dekuji.

Datum: 13.09.2015

Vložil: R. T.

Titulek: Nestejná délka jednotlivých částí budky

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jsou některé části budky delší než ostatní schválně nebo se jedná o chybu.

Děkuji za odpověď.

Datum: 21.09.2015

Vložil: Autor projektu Václav Klapetek

Titulek: Re: Nestejná délka jednotlivých částí budky

Dobrý den, prosím ozvěte se mi na email - podle Vašich iniciálů se mi nedaří Vás dohledat. Je možné, že jsem Vám vložil do stavebnice chybný díl, ale nestává se to. Nepíšete o kterou budku se jedná - například některé série u Sýkorníku 2 mají přední díl delší, aby šel lépe vyklápět. Tak se mi porosím ozvěte Díky a s pozdravem Ing. Václav Klapetek, Ph.D.

Datum: 17.07.2015

Vložil: Jan Šorf

Titulek: Sýkorník

Objednal jsem si od Vás budku, doufám, že budu s ní a její stavbou spokojený. Zajímalo by mě, zda plánujete rozšířit počet stavebnic/budek ještě o další typy zpěvného ptactva, které se liší parametry jako je velikost vletového otvoru a rozměry budky? Plno biotopů mizí a třeba budky pro šoupálky, brhlíky, holuby doupňáky, rorýse a další by se také hodily. Četl jsem, že dříve v lesích existovaly doupné stromy, kde hnízdilo na jednom exempláři i více druhů ptactva. Napadlo mě, že bych třeba na jeden strom zavěsil více typů budek...

Datum: 11.06.2015

Vložil: Soňa

Titulek: Výborný dárek

Budka byl parádní dárek pro dědu. Sestavení jednoduché, vše dobře popsáno v návodu. Moc děkujeme!
Kdyby byla v plánu obydlí i pro větší ptáky, určitě zakoupíme!

Datum: 20.05.2015

Vložil: K. Ziková

Titulek: Budky

Dobrý den, chci velmi poděkovat za vaši buku, kterou jsme mohli složit pod vedením skupiny Hestia, která pomáhá rodinám s problémy. sem nadšená krásnou akcí ve stanici přírodovědců, kdy jsme po dlouhé době pobyli s milými lidmi. Děkuji za váš skvělý nápad dělat radost lidem i zvířátkům. Paní Zíková a tři děti

Datum: 06.03.2015

Vložil: Jel

Titulek: Super dárek i pro malé

Zdravím váhavce ;-)
Naše dvě budky jsem zvládla sestavit já (žena) za pomoci dětí (2,5 a 4 roky), a s perfektním návodem to šlo úplně v pohodě, žádný natlučený palec ani ohnutý hřebík. Jen při natírání se dětem podařilo natřít některá místa a podlahu poněkud důkladněji, a tak nám barva vystačila pouze na jeden nátěr ;-) Zítra budky pověsíme a doufáme, že někteří vykrmení ptáčci z našeho krmítka se již brzy nastěhují. Děkuji a DOPORUČUJI.

Datum: 07.03.2016

Vložil: Karel

Titulek: Re: Super dárek i pro malé

Vnitřek budky nenatírat a nehoblovat.Mláďata lépe vylezou po neohoblované desce.Výpary z barvy jim neprospějí.

Datum: 25.02.2015

Vložil: Zdenek

Titulek: Vnoučata a budky.

Pořídili jsem čtyři budky pro čtyři vnoučata. Komunikace s panem inženýrem, rychlost a kvalita dodávky výborná. Montáž jsme si užili a těšíme se na vyvěšování do přírody. Vřele doporučujeme.

Datum: 19.01.2015

Vložil: Robert Milička

Titulek: Doporučení

Skvělý nápad a perfektní zábava při skládání :-) Velmi ochotné, vstřícné jednání pana Klapetka a rychlá komunikace přes email. Stavebnice polobudky došla bez problémů a už nějakých pár dnů je na místě tak čekáme na první návštěvníky a máme z toho radost. Děkujeme a všem ostatním kteří váhají doporučujeme :-)

Datum: 08.12.2014

Vložil: M. Pešlová

Titulek: Krmítko

Velice doporucuji, krmítko bylo prakticky zabalene a vse predchystano a popsano do vsech detailu. Vysledne krmitko vypada bitelne a moc utulne. Jsem i nadmiru spokojena s komunikaci pana vyrobce - vstricne a rychle jednani.

Datum: 05.11.2014

Vložil: Míša Šimková

Titulek: Chválím a doporučuji

Děkuji za super dárky k Vánocům, vstřícné jednání, rychlé doručení a především velmi milou komunikaci.
Už se těším, až si budky o vánočních svátcích společně s dětmi poskládáme a doufám, že se v nich ptáčkům i netopýrům bude líbit.

Datum: 04.10.2014

Vložil: Alena Z.

Titulek: Jsem zase nadšená :)

Hezký den všem,

chci jen a jen doporučit krmítka a budky z tohoto webu. Pan majitel je skvělý, ochotný a prozákaznický. Minule jsem objednávala krmítka, teď děti povyrostly a troufáme si i na budky. Zboží bylo krásně zabalené a při sestavování jsme si užili skutečně krásné chvíle. Krmítka už rok visí a vypadají stále dobře a my se těšíme, jak ptáčkům přidáme nově i budky.Chci vyjádřit svůj obdiv nad tím, jak se pan majitel dal na podnikání, které asi dává víc radosti, než přináší peněz. Velký dík za štěstí, které rozdáváte! Alena Z.

Datum: 26.09.2014

Vložil: Jana H.

Titulek: Budky

Báječný napad!Radost z tvoření je veliká a určitě stavebnice doporučím dále.Nákup zde byl velmi příjemný a komunikace milá.Děkujeme a zase nekdy.

Datum: 16.07.2014

Vložil: Zábranská

Titulek: dárek

Děkuji za spolupráci na odeslání "tajného" dárku pro vnuka. Mám už další zájemce o dárek ... boudu budku... přeji mnoho spokojených zákazníků a určitě si objednáme další.

Datum: 02.07.2014

Vložil: Dana

Titulek: hezký nápad!

Stavěli kluci sami (8 a 10 let). Trošičku je křivá, ale určitě poslouží. Už visí, tak se těšíme na jaro!!!

Datum: 10.06.2014

Vložil: B.Pencová DDM ÚL

Titulek: Budky pro radost

Dobrý den,
za prvé bych ráda poděkovala za velmi milé jednání a rychlé vyřízení objednávky. Budky jsme využili na Dni dětí a musím říct, že to mělo veliký úspěch. Nejen, že si je děti natřely, také si je sami stloukly a s radostí v očích si je nesly domů jako velký úlovek :). Ještě jednou díky za super nápad, jak dát dětem něco praktického a zárověň užitečného. Přeji hodně dalších nadšenců :).

Datum: 15.05.2014

Vložil: Anička

Titulek: Den Země v Kolíně

Jsme rádi, že jsme mohli dětem i dospělým představit budky na akci Den Země v Kolíně. Návštěvníci akce nadšeně sestavovali a poté si domů odnesli krásný výrobek. Děkuji za velmi milou spolupráci :) Anička H.

Datum: 14.04.2014

Vložil: Milan R.

Titulek: budka

Chtěl bych moc poděkovat za skvělý nápad a rychlost a ochotu při vyřizování objednávky. Můj 4letý syn se při sestavování budky skvěle bavil, sestavil ji prakticky celou sám, za mojí drobné asistence :-) a už čekáme na první obyvatele. Rozhodně to nebyla poslední věc, kterou si u Vás koupíme. Nebudete se pouštět do výroby hmyzích hotelů? Myslím že ve vašem provedení by jistě slavily úspěch :-) Přeji hodně zdaru do další činnosti.

Datum: 20.03.2014

Vložil: Jiří Kindl

Titulek: díky

Objednali jsme si 2 budky pro sýkorky, budku pro netopýry a jako speciální přání také úkryt pro ježka a jeho rodinku.. Všechno jsme obdrželi ve velmi krátkém termínu, skvělé provedení vč. štětečku+barvy na obarvení budek. Všechno SKVĚLÉ, cenově dostupné!!! Moc děkujeme a na podzim objednáme další budky.. Firmu šíříme mezi své známé a vřele doporučujeme.

Datum: 12.03.2014

Vložil: Štěpánka M.

Titulek: Budka

Dekuji vam za budku, kterou jsme jiz sestavili a cekame, az ji najdou ptaci z naseho okoli.
Pri sestavovani vami prichystane budky jsme si uzili s vnukem spoustu legrace. Musim rict, ze sama bych se takoveho projektu nepustila, ale se servisem, ktery jste prichystal tj. predvrtane diry, stetec a barva, hrebiky a brusny papir, nakres, to byla hracka.

Datum: 10.03.2014

Vložil: Denisa Bordag

Titulek: Dekujeme!

Mily pane Klapetku,

dnes jsme promenili nasi kuchyn v dilnu a spolecne s prateli vyrobili dve Vase budky a jedno krmitko. Nase deti je dostaly k svatku a chlapecek pratel k narozeninam. Vas napad je opravdu velmi povedeny! Stravili jsme tak s detmi velmi hezke nedelni dopoledne a budky jsou opravdu hezke a stabilni. Uz se moc tesime, az je zavesime na zahrade.

Moc dekujeme a zdravime z Lipska.

Datum: 04.03.2014

Vložil: A.Pešatová

Titulek: Budky

Asi se budu opakovat, je to krásný nápad, který udělá radost nejen nám, ale hlavně našemu zpěvnému ptactvu, kterého valem ubývá.Kontakt na Vás předám svým kamarádům.

Datum: 02.03.2014

Vložil: MŠ Oderská,Brno

Titulek: akce s tatínky

Dobrý den, moc děkujeme za perfektní "stavebnici". V naší MŠ jsme vyráběli budky a krmítka ve všech třídách společně s tatínky. Děti se zápalem a nadšením smirkovaly, zatloukaly hřebíky, natíraly. Nebyla to jenom hra,byla to pro ně opravdová "dospělácká" práce.Také jsme si pustily videa a zpěv ptáčků z vašich stránek. Projekt měl velký ohlas u dětí, rodičů i pedagogů.

Záznamy: 1 - 100 ze 126
1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek