Ohlasy mých zákazníků

Datum: 27.02.2014

Vložil: Eva L.

Titulek: Sýkorník

Dobrý den, ráda bych poděkovala za rychlé a bezchybné vyřízení objednávky. Zásilka dorazila přesně podle plánu a tento originální, nápaditý a neotřelý dárek určitě udělá radost dětem, dospělým a v konečném výsledku také pomůže přírodě. Kéž by počet podobných nápadů stále vzrůstal! Přejeme mnoho úspěchů a potenciálním zákazníkům vřele doporučujeme!

Datum: 05.02.2014

Vložil: Viktor N.

Titulek: Budky za vysvědčení

Dobrý den,
budky došly včas, díky za včasné odeslání. Po počátečním překvapení to oba kluci ještě večer stloukli a poprvé natřeli. Druhý večer podruhé a v sobotu dopoledne dokončili.
Už jen co nejdříve pověsit. Už se těšíme, až něco zahnízdí. Do polobudky bude hezky vidět.
Stavebnice je originální, ne drahá a perfektní. Nic nechybělo, pěkná barva, vodou ředitelná.
Máte velmi pěkné webovky. Krmítko z Ameriky je opravdu třída. Kolibřík na krmítku se hned tak nevidí.
Přeji hodně prodaných budek a krmítek.

Datum: 31.01.2014

Vložil: Pavel

Titulek: krmítko

Moc pozdravuji,
stavebnice krmítka je opravdu výborný nápad, děti nadšené.
Už se těšíme na zahnízdění ptactva :-)

Datum: 14.01.2014

Vložil: Anet

Titulek: Originální dárek

Moc chválím Vaše krmítko. Bylo koupeno pro 7-mi letého kluka a byl z něj opravdu nadšený. Na Vánoce dostal různé moderní a "in" hračky a měla jsem obavy, aby se krmítko v nich neztratilo. Ale na první pohled zaujalo i skvělé balení a klučík měl radost. Já Vám moc děkuji, že jste nás svým nápadem vrátil trošku blíž k přírodě.

Datum: 29.11.2013

Vložil: Dana Konopčíková

Titulek: Krmítka

Ráda bych Vám velice poděkovala za dodání krásné stavebnice. Složení je opravdu velmi jednoduché a za pomoci tatínka se velkou měrou na sestavení podílel i náš 4 letý syn:-) Věřím, že i naši známí si krmítko od Vás brzy objednají:-)

Datum: 16.11.2013

Vložil: Karásková Marta

Titulek: Sýkorník a krmítka.

Děkuji za velmi dobrý nápad. Mám krmítka jako dárek pro vnuky k vánocům. Určitě budou moc spokojení, že budou moci budky sami sestavit a krmit ptáčky Zcela jistě budu stavebnice doporučovat mým známým.

Datum: 14.11.2013

Vložil: Martina Pechová

Titulek: Krmítko klasické

Krmítko už je sestavené, ideální zábava pro 3,5-letého kluka, který rád něco kutí. A teď už se těšíme, že bude dělat radost ptáčkům.

Datum: 23.10.2013

Vložil: Lucie Douchová

Titulek: Krmítka

Děkuji moc za krmítka, je to bezva nápad! Krmítka jsou kvalitní a pěkná! Výborná komunikace a domluva na všem!

Datum: 08.10.2013

Vložil: Alena Z.

Titulek: Určitě doporučuji

Budky jsem objednala na tyto Vánoce pro 5letého synka (áčkovou) a pro 3letou dcerku (lojovou). Moc děkuji panu majiteli za milou komunikaci a skvělý servis (bezvadně zabaleno, brzy odesláno, výborná domluva ohledně platby). Budky jsou moc hezky zabalené a věřím, že si celá rodina krásně užijeme jak skládání, tak i krmení ptáků.

Datum: 24.09.2013

Vložil: David

Titulek: MS

Pane Klapetek jen tak dál.Je to poučné, zábavné a užitečné.D

Datum: 18.09.2013

Vložil: Alena P.

Titulek: Naše krmítka

Dobrý den, děkuji za poslání krmítek. Originální zabalení pobavilo i pošťáka:-). Mocrát děkuji a těším se, jak se k nám budou slétat ptáčci z širokého okolí :-). Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků a dnes hezký den. Alena P.

Datum: 04.09.2013

Vložil: Jarda 10 let

Titulek: Pěkně jsem si vyhrál...

Budka je bezvadně popsaná a znázorněná na nákresu.Moc mě bavilo skládání a přibíjení jednotlivých dílů.Díky tomu,že v krmítku byly veškeré díly,jsem byl brzo hotov a skládal bych dále.Příště si budu práci šetřit,bylo to mnohem lepší než ,,miminkovské,,lega různého druhu.Krmítko už je pověšené trochu jsem ho oživil kresbami trávy a motýla,snad to ptáky nebude rušit.Blíží se pomalu zima tak můžu říct,,Jsem připraven,, Děkuji pane Klapetek

Datum: 09.07.2013

Vložil: Leňa Ž

Titulek: radost a dobrý skutek v jednom

..je to nejen zábava, ale i pocit, že děláte něco pro přírodu. Není přece nic lepšího, než si smontovat sám něco ve svém okolí a sledovat, jak je věc k užitku, kde si ptáci zvyknou chodit. DOPORUČUJI všem, mladým, starým, dívkám i chlapcům:-))

Datum: 26.05.2013

Vložil: Bára

Titulek: Moc děkuji tomuto úžasnému ptačímu obchůdku za krásné budky!

Máme jich na zahradě a na altánu celkem 11 včetně čtyř netopýřích. Obsazené jsou zatím jenom dvě. V jedné je rehek zahradní i se svou rodinkou a v druhé se teprve někdo zabydluje. Ale nejvíc se těším, až budou mít své nájemníky netopýří budky. To pak bude v létě podívaná! Instalace byla velmi jednoduchá, v balíčku bylo vše perfektně nachystáno včetně podrobného návodu a instalovalo se to skoro doslova samo. Jedno jarní odpoledne a bylo hotovo. Můžu všem vřele doporučit. Taky jsem začala ranní jitra trávit na balkóně se šálkem zeleného čaje a pozoruju všechny budky, jestli náhodou od předchozího rána nemáme nové nájemníky. A je radost pozorovat rodinku rehků jak se krásně starají o svá písklata a jak to tam všechno pípá. Nejhezčí kino a televize na světě!


Barbora Tocauerová z Opavy

Datum: 18.04.2013

Vložil: Vladimír

Titulek: Sýkorník

Hoši se snažili hřebíky přiklepat pečlivě. - Nebyl z toho ani jeden modrý prst. I v natírání se vyžívali. Dvoumilimetrovou spáru mezi dnem boční stěnou ohodnotil devítiletý Ondra: " To sýkorkám jistě vadit nebude."

Datum: 11.04.2013

Vložil: Věrka S.

Titulek: Krmítko lojové

Dobrý den pane doktore,
lojové krmítko jsme stavěli s mým 2,5 letým vnoučkem. Slovo stavěli je nadnesené, jelikož zkompletování je velmi jednoduché, mile nás překvapil i přiložený smirkový papír, se kterým se vnuk na krmítku nejvíce vyhrál. Domnívali jsme se, že letos v březnu již krmítko nezavěsíme, ale zima nás překvapila a krmítko i s doporučeným krmivem visí na balkoně. Moc Vám děkujeme za dobrý nápad a všem dalším zájemcům vřele doporučujeme:).

Datum: 02.04.2013

Vložil: Honza

Titulek: Krmítko "Áčko"

Už jsem se skoro smířil, že opravdu využívané bude až příští zimu, ale v posledních mrazivých dnech se sněhovou pokrývkou jsem byl odměněn pozorováním mnoha koňader a zvonků. Krmítko mám na balkóně. Měl jsem obavy z rozměrů tohoto nejmenšího krmítka, ale ptáčci se v něm pěkně střídají a výhodou je i to, že se do něj asi nedostanou kosi a zdivočelí holubi, takže vše zůstane těm nejmenším a nejhezčím a v zimě nejvíce ohroženým drobným pěvcům:)
Dokonce i sestra už nenadává, že bude mít všechno po... od ptáků :)
Díky pane Klapetek!

Datum: 23.03.2013

Vložil: Eduard Haša

Titulek: Sýkorníky

Dovoluji si tímto poděkovat, budky jsem věšel se synem a mám pocit , že je to dobrá věc. Přeji vše dobré a příští rok stavíme další, již vybíráme lokalitu

Datum: 27.02.2013

Vložil: Urban

Titulek: didaktická pomůcka - o tom není sporu

Vážený pane doktore, díky za Váš nápad propojit kognitivně-mechanický model výuky vytvořením účelné didaktické pomůcky pro naše děti. Mám takový dojem, že sestavením budek se prohlubuje nejen dovednost ale i fantazie dětí, nehledě k faktu komunikace a trávení času s rodiči! Těšíme se na další nápady. :D Ing. Milan Oldřich Urban, DiS; VURV v.v.i., Praha Ruzyně

Datum: 26.02.2013

Vložil: ddm nmps

Titulek: kontakt

Dobrý den,
nemohu na vás najít kontakt. Můžete mi, prosím, pomoci? Rádi bychom také vyrobili budky.

Datum: 25.02.2013

Vložil: Dům dětí a mládeže Frýdlant

Titulek: Ekoden s budkami

V rámci projektu Práce se dřevem jsme využili této nabídky. Jednalo se o výrobu budek pro sýkorky a rehky (30 ks). Stavebnice byly perfektně připravené a děti s trochou šikovnosti budky sestavovaly, sbíjely, natíraly a pokrývaly lepenkou. Každá sada obsahovala vše potřebné.

S pozdravem DDM Frýdlant

Datum: 12.02.2013

Vložil: IRČA

Titulek: IDEÁLNÍ DÁREK

PTAČÍ BUDKA JAKO STAVEBNICE JE IDEÁLNÍ DÁREK PRO KOHOKOLI Z DOSPĚLÝCH, KTERÝ SI K JEJÍMU SESTAVOVÁNI PŘIZVE DÍTKO; NÁŠ PĚTILETÝ DOMINIK SE PŘÍMO VYŽÍVAL V ROLI POMOCNÍKA; VÝBORNÉ JE I TO, ŽE TOHLE NENÍ DÁREK JEDNORÁZOVÝ, ALE DÍTKO SE MŮŽE S POMOCÍ DOSPĚLÉHO O BUDKU STARAT A CELÝ ROK SLEDOVAT, CO SE OKOLO JEHO DÍLKA DĚJE; ZA ZMÍNKU STOJÍ TAKÉ PĚKNÉ "BALENÍ" CELÉ BUDKY, KTERÉ TŘEBA NAŠI PRABABIČKU PŘIMĚLO K TOMU, ŽE U VÁNOČNÍHO STROMKU POMINULA, ŽE TO NENÍ DÁREK PRO NI :-) /NA JMENOVKY JEŠTĚ VIDÍ DOBŘE I VE SVÝCH 80-TI LETECH/

Datum: 07.02.2013

Vložil: Lucie D.

Titulek: K narozeninám

Perfektní zábava na volné odpoledne, zvládnou i menší děti a hodně se při tom naučí (moje 7letá dcera si procvičila čtení, orientace v textu-návodu, počítání hřebíku a samozřejmě manuální zručnost), a přidaná hodnota - pomáháme přírodě. Děkujeme a těšíme se na krmítko.

Datum: 04.02.2013

Vložil: Lenka

Titulek: Bomba nejen pro ty nejmenší!!

Chtěla bych napsat pár řádků k tomuto super dárečku, který udělal radost nejen dětem, kterým byl původně určený,ale také tatínkovi :-) Je to dárek praktický a netradiční, klukům se líbilo hlavně natírání a fakt, že pomáhají ptáčkům, ty hřebíky jsme nechali pak starším hochům. Byla u toho legrace a moc jsme se nasmáli. VŘELE DOPORUČUJI!!! Známka 1* jako ve škole!

Datum: 02.02.2013

Vložil: Lucka Havlíková

Titulek: Vánoční dárky pro děti kamarádů

Loni jsme nakoupili stavebnice budek k vánocům pro děti našich kamarádů a jsme moc rádi. Děti dostaly nevšední dárek, který jim udělal radost pod stromečkem i při vyrábění budky. Jeden tatínek byl dokonce donucen na konci ledna vylézt na strom a budku pověsit ;-) Moc díky za originální nápad!
Doufáme, že do příštího roku se objeví nějaká další originální stavebnice - líbilo by se nám třeba klasické krmítko.

Záznamy: 101 - 125 ze 125
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek