Ohlasy mých zákazníků

Datum: 26.02.2013

Vložil: ddm nmps

Titulek: kontakt

Dobrý den,
nemohu na vás najít kontakt. Můžete mi, prosím, pomoci? Rádi bychom také vyrobili budky.

Datum: 25.02.2013

Vložil: Dům dětí a mládeže Frýdlant

Titulek: Ekoden s budkami

V rámci projektu Práce se dřevem jsme využili této nabídky. Jednalo se o výrobu budek pro sýkorky a rehky (30 ks). Stavebnice byly perfektně připravené a děti s trochou šikovnosti budky sestavovaly, sbíjely, natíraly a pokrývaly lepenkou. Každá sada obsahovala vše potřebné.

S pozdravem DDM Frýdlant

Datum: 12.02.2013

Vložil: IRČA

Titulek: IDEÁLNÍ DÁREK

PTAČÍ BUDKA JAKO STAVEBNICE JE IDEÁLNÍ DÁREK PRO KOHOKOLI Z DOSPĚLÝCH, KTERÝ SI K JEJÍMU SESTAVOVÁNI PŘIZVE DÍTKO; NÁŠ PĚTILETÝ DOMINIK SE PŘÍMO VYŽÍVAL V ROLI POMOCNÍKA; VÝBORNÉ JE I TO, ŽE TOHLE NENÍ DÁREK JEDNORÁZOVÝ, ALE DÍTKO SE MŮŽE S POMOCÍ DOSPĚLÉHO O BUDKU STARAT A CELÝ ROK SLEDOVAT, CO SE OKOLO JEHO DÍLKA DĚJE; ZA ZMÍNKU STOJÍ TAKÉ PĚKNÉ "BALENÍ" CELÉ BUDKY, KTERÉ TŘEBA NAŠI PRABABIČKU PŘIMĚLO K TOMU, ŽE U VÁNOČNÍHO STROMKU POMINULA, ŽE TO NENÍ DÁREK PRO NI :-) /NA JMENOVKY JEŠTĚ VIDÍ DOBŘE I VE SVÝCH 80-TI LETECH/

Datum: 07.02.2013

Vložil: Lucie D.

Titulek: K narozeninám

Perfektní zábava na volné odpoledne, zvládnou i menší děti a hodně se při tom naučí (moje 7letá dcera si procvičila čtení, orientace v textu-návodu, počítání hřebíku a samozřejmě manuální zručnost), a přidaná hodnota - pomáháme přírodě. Děkujeme a těšíme se na krmítko.

Datum: 04.02.2013

Vložil: Lenka

Titulek: Bomba nejen pro ty nejmenší!!

Chtěla bych napsat pár řádků k tomuto super dárečku, který udělal radost nejen dětem, kterým byl původně určený,ale také tatínkovi :-) Je to dárek praktický a netradiční, klukům se líbilo hlavně natírání a fakt, že pomáhají ptáčkům, ty hřebíky jsme nechali pak starším hochům. Byla u toho legrace a moc jsme se nasmáli. VŘELE DOPORUČUJI!!! Známka 1* jako ve škole!

Datum: 02.02.2013

Vložil: Lucka Havlíková

Titulek: Vánoční dárky pro děti kamarádů

Loni jsme nakoupili stavebnice budek k vánocům pro děti našich kamarádů a jsme moc rádi. Děti dostaly nevšední dárek, který jim udělal radost pod stromečkem i při vyrábění budky. Jeden tatínek byl dokonce donucen na konci ledna vylézt na strom a budku pověsit ;-) Moc díky za originální nápad!
Doufáme, že do příštího roku se objeví nějaká další originální stavebnice - líbilo by se nám třeba klasické krmítko.

Záznamy: 101 - 106 ze 106
<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek